Estudio de rasgos diferenciales en las estructuras de genitivo y dativo 'posesivos' en latín
Furkejuvvon:
| Váldodahkki: | |
|---|---|
| Searvvušdahkki: | |
| Materiálatiipa: | E-girji |
| Giella: | espánnjágiella |
| Almmustuhtton: |
Santiago de Compostela :
[Universidad de Santiago de Compostela],
[2006]
|
| Fáttát: | |
| Liŋkkat: | https://biblioteca.ues.edu.sv/acceso/elibro/?url=https%3A%2F%2Felibro.net%2Fereader%2Fbiblioues/32081 Čájet áššehaslávttas |
| Fáddágilkorat: |
Eai fáddágilkorat, Lasit vuosttaš fáddágilkora!
|